Açılır Cam Çatı Sistemlerinde Yeni Teknoloji – Erbir Yapı

Erbir Yapı Açılır Cam Çatı Sistemleri Fonksiyoneldir ve Yaz ve kış aylarında kullanılabilen mekanlar yaratır, Açılır Cam Çatı Estetiktir, adeta binanızın en başından beri bir parçasıymış hissi verir.


Erbir Yapı Açılır Cam Çatı Sistemleri olumsuz çevre koşullarını yaşam alanınızın dışında tutarken, gün ışığından azami faydalanmanızı, aynı zamanda emniyetinizi ve konforunuzu sağlar. Açılır Cam Çatı Size mekanlarınızı tüm yıl kullanım imkanı sağlar, sistemler alüminyum taşıyıcılar ile oluşturulmakta olup mekanlarınızı uzun yıllar kullanım olanağı sağlayabilmektedir.Bir sere yapacağınız yatırım maliyeti ile uzun seneler işletmelerinize fayda sağlayabilirsiniz.
Erbir Yapı Açılır Cam Çatı Sistemlerimiz havalandırmaya ihtiyaç duyulan restaurant, cafe, havuz, teras ve alışveriş merkezleri & AVM çatı örtülerinde de kullanılabilmektedir.Açılır Cam Çatı Sistemlerimizde Kaplama malzemesi olarak istenilen kalınlıklarda ISICAM veya Polikarbonat malzeme kullanılabilir. Açılır Cam Çatı Sistemlerimizde kullanılan Isı Cam,  Konfor ve Temperli + Lamine Cam olup yüksek nitelikli ve güvenlik özelliğindedir.


Erbir Yapı Açılır Cam Çatı Sistemlerimiz yaşam ve kullanım alanınızı genişleterek 4 mevsim konfor sağlamaktadır,Açılır Cam Çatı Sistemlerimiz camın tüm estetik görüntüsü ile gökyüzü ile bütünleşmesini sağlar.


Erbir Yapı Açılır Cam Çatı mekanınıza ve Size özel tasarım ve çözümler sunarak mekanızlarınızdan maksimum gün ışığı ile faydalanmanızı sağlar.Her mekana ayrı çözüm ve öneriler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için tasarım & projelendirme ve uygulama aşamalarında profesyonel hızlı ve tecrübeli ekiplerimiz ile dünyanın her yerine çalışmaktayız.


Açılır Cam Çatı sistemleri motorlu, otomatik ve uzaktan kumandalı sistemler olup kullanımı rahat & basit sistemlerdir.
Erbir Yapı Açılır Cam Çatı Sistemleri Fonksiyoneldir veyaz ve kış aylarında kullanılabilen mekanlar yaratır.
Açılır Cam Çatı Sistemleri  Estetiktir camın muhteşem görüntüsü ile ve adeta binanızın en başından beri bir parçasıymış hissi verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: