İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama

Evden eve nakliyat firmaları günden güne adını duyurmaya devam etmektedir. İnsanlar taşınırken hem eşyalarını güvene almak hem de taşınma yorgunluğu yaşamamak adına evden eve nakliyat şirketlerini tercih etmektedir. İstanbul evden eve nakliyat alanında oldukça çeşitli firmaların yer aldığı bir şehirdir. İstanbul’da evden eve nakliyat alanında neden bizi seçmelisiniz? Gelin bu sorunun cevabına birlikte bakalım:

√ Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur.

√ Şirketimizde parça eşya taşıma hizmeti bulunmaktadır.

√ Firmamız asansörlü nakliyat hizmeti ile çok dar merdivenli binalarda bile taşınma kolaylığı sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Tapuda Cehrilik Yeri Ne Demek?

√ Yalnızca ev değil ofis, banka, tekstil ve fuar taşıma hizmetlerimiz de mevcuttur.

√ Firmamız tüm taşınmalarınız da sigorta hizmeti sunmakta ve bunun için sizden ekstra ücret talep etmemektedir.

Firmamız donanımlı bir ekiple çalışmakta ve sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Firmamız sizlere İstanbul’da evden eve nakliyat işleminin yanı sıra şehirler arası hizmet de vermektedir. İstanbul evden eve nakliyat firmalarının çoğunda bulunmayan 7/24 çalışmalarımız ile sizlerin karşısındayız. Evden eve nakliyat fiyatı öğrenmek için sitemiz üzerinden gerekli bilgileri doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp destek hattımıza mesaj atabilirsiniz ya da destek hattımızı arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Çakmak Hattı Nedir?

Evden eve nakliyat hizmetimizin yanı sıra eşya depolama hizmeti ile de sizlerleyiz. Ev inşaatınız tamamlanmadığında, taşınacağınızın evin tadilatı bitmediğinde eşyalarım ne olacak kaygısına son! Eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı 24 saat güvenlik kamerası ile izlenen binalarda saklıyoruz. Binalarımız da düzenli ilaçlama ve havalandırma hizmeti ile eşyalarınızın zarar görme ihtimalini ortadan kaldırıyoruz. Uzman kadromuz eşyalarınızın durumunu tespit edip nasıl bir ortamda saklanması gerektiği konusunda sizleri bilgilendirmektedir. Eşya depolama uygulamamızda profesyonel ekibimiz eşyalarınızı ambalajlamakta ve nakliyesini gerçekleştirmektedir. Uzman ekibimiz eşyalarınızı depolara yerleştirdikten sonra sizlere depo anahtarını teslim etmektedir. Firmamız eşya saklama güvencesi sunmakta ve eşyalarınızın beklediği deponun anahtarı yalnızca sizde bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Vaillant Seç 3 Arızası Çözümü

Eşya depolama hizmetimiz garantili ve sigortalı olarak gerçekleşmektedir. Eşya depolama hizmetimiz oda sistemlidir. Böylece eşyalarınızdan herhangi birine ihtiyaç duymanız halinde bize ulaşarak isterseniz siz alabilirsiniz isterseniz biz size en kısa sürede eşyanızı teslim edebiliriz.

Kaynak: https://www.demtasnakliyat.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi