Biyografi

Emir Sarıgül Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Emir Sarıgül kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasetçilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Emir Sarıgül’den söz edeceğiz.

Emir Sarıgül Kimdir?

  • İş İnsanı

Tam adı Abdurrahman Emir Sarıgül’dür. Mustafa Sarıgül ve ilk eşi olan Hülya Köksaloğlu’nun oğludur. 1985 yılında annesi vefat etmiştir. İlkokul ve liseyi İstanbul’da tamamlayan Emir Sarıgül, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde tamamlamıştır. Emir Sarıgül ayrıca İngiltere’deki American Intercontinental University’de dil eğitimi almış ve daha sonra yurda dönmüştür. Emir Sarıgül, inşaat sektöründe faaliyet gösteren Maritza Şirketler Grubu’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.

Özel Hayatı

Bir dönem Buket Aydın ile sevgili oldukları yönünde basında haberleri çıkan Emir Sarıgül ismi, daha sonrasında ise Sibel Can ile anılmaya başlamıştır. Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in Twitter’da ”Deli Çavuş” isimli bir hesaptan yaptığı paylaşımda adı Yıldırım Demirören ve Buket Aydın ile yeniden anılan Emir Sarıgül, sosyal medyada da en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. 2011 doğumlu Azra adında bir çocuğu vardır. Instagram hesabında 90 binden fazla takipçisi vardır.

kaynakça:

  • sabah.com.tr, Magazin kulisleri bu haberle çalkalanıyor!…, erişim tarihi: 1 Temmuz 2022
  • sozcu.com.tr, Emir Sarıgül kimdir? Emir Sarıgül kaç yaşında, nerelidir?, erişim tarihi: 1 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi