Biyografi

Alp Navruz Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Deneyimli ve karizmatik oyuncu olarak ekran karşısına çıkan Alp Navruz son dönemlerin en başarılı isimlerinden olduğunu söyleyebiliriz. Oyunculuk mesleğini severek yapan ünlü oyuncu daha çocukken ilgi duymuş ve eğitimler alarak kariyerini oluşturmuştur. 02 Şubat İstanbul doğumlu olan ünlü oyuncu çok sempatik ve mütevazı bir yaşam tarzına sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Ailesiyle birlikte fotoğraf paylaşımı yapan ünlü oyuncu tam bir spor aşığı diyebiliriz. Oyunculuğa ilk olarak ilkokul hayatında okulda başlamış ve çok sevmiş ailesiyle paylaşmış ve daha sonra özel dersler alarak bu noktaya gelmiştir. Türk dizilerinde önde gelen bir isim olarak karşımıza çıkan Alp Navruz başlıca Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi Türkiye’nin duayen usta oyuncularından birebir özel ders almıştır.

Alp Navruz Özel Hayatı

Hayatı boyunca başarıyı bir ilke edinen yakışıklı oyuncu çok yetenekli ve donanımlı biri olma özelliğini taşıyor. Model, oyuncu, sporcu aynı zamanda en iyi üniversitelerden biri olan Yıldız Teknik Üniversitesi’ni başarı ile bitirmiştir. Türk Dili Ve Edebiyat bölümünü bitiren ünlü oyuncu eğitime oldukça önem veriyor.

Kariyerine modellik yaparak başlayan ünlü oyuncu çok düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Moda konusunda oldukça farklı bir stili olan genç oyuncunun resimleri büyük beğeni topluyor. İnstgram sayfasında 2 milyona yakın takipçisi olan yakışıklı oyuncunun resimleri dergi kapaklarını aratmıyor. Şiir ve öykü yazmayı çok seven ünlü oyuncu yüzme aşığı, okçuluk sporuyla da yakından ilgileniyor.

Alp Navruz Yer Aldığı TV Projeleri

Kariyerine ilk olarak bir sinema filmi ile başlayan ünlü oyuncu ekranların sevilen yüzü olmayı başardı. Ceberrut sinema filmi ile deneyim kazanan ünlü oyuncu kariyerine dizilerle devam etmiştir. Arkadaşlar iyidir dizisinde ekran karşısına geçen genç oyuncu Berke rolüyle büyük bir başarı sergilemiştir.

2017 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan çok iddialı bir proje olarak karşımıza çıkan Fazilet Hanım ve kızları dizisinde rol almış popüler olmuştur. Dizide evin zengin oğlunu canlandıran Sinan rolü oldukça sevildi. Son olarak TRT 1 kanalında yine çok başarılı bir dizi olan Elimi Bırakma dizisi ile sevenleriyle buluştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.