Ahmet Aksöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ahmet Aksöz kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Ahmet Aksöz”den söz edeceğiz.

Ahmet Aksöz Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

14 Mart 1994 tarihibde dünyaya gelen Ahmet Aksöz, lisans eğitimini TEB Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı daha son ra ikinci lisans eğitimini Başkent Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde devam etmektedir.

Babası CHP eski CHP milletvekili olan Uğur Aksöz’dür. Bölgesel amatör ligde basketbol oynayan ve sporu seven Ahmet Aksöz, aynı zamanda bir sosyal medya fenomenidir. Yine kendisi gibi bir sosyal medya fenomeni olan Ala Tokel ile sevgili olan Ahmet Aksöz’ün Instagram’da 400 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlkokuldan arkadaşı olan Karya Çandar ile beraber çektiği komik kısa videolar ile kısa zamanda büyük bir takipçis kitlesine ulaşan Ahmet Aksöz, ayrıca çeşitli reklam filmlerinde de oynamıştır. Öte yandan BluTV isimli televizyon platformunda Sibil Çetinkaya ile beraber Türkiye’yi gezmekte ve yeni tatlar keşfetmektedir.

Ahmet Aksöz Kaç Yaşında?

Kendisi ile ilgili olarak en çok aratılan konu başlıklarından biri kaç yaşında olduğudur. Yukarı da belirttiğimiz gibi 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 26 yaşındadır. Boy ve kilosu bilinmemekle birlikte koç burcudur.

Nereli?

Ahmet Aksöz ile ilgili merak edilen bir diğer konu başlığı ise nereli olduğudur. Aksöz’ün babası Adanalı olduğundan kendisinin de Adanalı olduğunu söyleyebiliriz.

Sevgilisi Kim?

Ahmet Aksöz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlardan da anlaşıldığı üzere Ala Tokel ile sevgilidir. Çiftin beraberliği uzun süredir devam etmektedir.

Ne İş Yapıyor?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kendisi bölgesel amatör ligde basketbol oynamaktadır. Öte yandan çeşitli reklamlarda da boy göstermiştir. Aynı zamanda BluTv’de de hali hazırda bir program sunmaktadır.

Ahmet Aksöz ile İlgili Aramalar

Google’da Ahmet Aksöz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ahmet aksöz kimdir nerelidir, ahmet aksöz aslen nereli, ahmet aksöz kaç yaşında, ahmet aksöz instagram, ahmet aksöz ala tokel, ahmet aksöz sevgilisi, ahmet aksöz boy kilo, ahmet aksöz hangi burç, ahmet aksöz ne iş yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.