Tiktok Fenomeni Yeliz Korkmaz (semiraminta) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Yeliz Korkmaz (semiraminta) kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok fenomeni Yeliz Korkmaz’dan (semiraminta) söz edeceğiz.

Yeliz Korkmaz (Semiraminta) Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Özellikle Tiktok’ta çektiği videolar ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Yeliz Korkmaz, semiraminta kullanıcı ismi ile takipçilerine eğlenceli anlar yaşatıyor. Tiktok’ta popüler olduktan sonra Instagram ve YouTube’da da videolar çekmeye ve paylaşımlar yapmaya başlayan Yeliz Korkmaz hakkında merak edilenleri, daha önce olduğu gibi başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Yağız Kılınç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

Burcu Ne?

Tiktok fenomeni Yeliz Korkmaz hakkında merak edilen konu başlıklarından biri de burcudur. Semiraminta kullanıcı ismi ile sosyal medya platformlarından paylaşımlar yapan Yeliz Korkmaz terazi burcudur. Ancak burcunu sadece isim olarak bilidğini burçlarla ilgisi olmadığını dile getirmiştir.

Boyu ve Kilosu

Tiktok’un önde gelen isimlerinden olan ve burada önemli bir takipçi kitlesine hitap eden Yeliz Korkmaz, 1.59 cm boyundadır. Kilosunda değişkenlik olduğunu söylemekle birlikte 47 kilo olduğunu belirtmiştir.

İlginizi Çekebilir:  CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Kiminle Evli?

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde 3.3 milyondan fazla takipçisi bulunan Yeliz Korkmaz’ın burada 70 milyondan fazla beğenisi var. YouTube’da semiraminta kullanıcı ismi ile yayın yapan Yeliz Korkmaz’ın 150 binden fazla abonesi var. Aynı zamanda Instagram’da da 700 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Hiç dans eğitimi almadı, kendi kendini geliştirmiş. Marka takıntısı yok ama pahalı ürünleri ucuz almayı çok seviyor. Hiç estetiği yok ama burun estetiği yaptırmayı çok istediğini belirtiyor. Çenesinde dolgu var. Kendisini yetenekli, hırslı ve başarılı olarak tanımlıyor. Şu an meslek olarak bir şey düşünmediğini belirtiyor.

İlginizi Çekebilir:  TRT Muhabiri Deniz Aslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Semiraminta İsminin Anlamı Ne?

Kendisine en çok sorulan sorulardan biri nickinin anlamı. YouTube’a yüklediği videoda TRT’de yayınlanan bir yarışmaya Özbek bir kadının katıldığını, kullanıcı isminin de buradan kaynaklandığını ifade ediyor. Ancak bu ismin Özbekçede bir anlamı olup olmadığını bilmediğini ekliyor.

Öte yandan kendisi ile ilgili olarak şu anda yaşı kaç, sevgilisi var mı gibi soruların cevaplarını sizlerle paylaşamıyoruz. En kısa sürede bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir