Ahmet Anapalı: Atatürk Harekat Ordusu’nda Zurnanın Son Deliğiydi!

Yine Akit TV yine skandal… Akit TV’de yayınlanan “Saklanan Tarih” adlı programda Ahmet Anapalı, Mustafa Kemal Atatürk hakkında çirkin ithamlarda bulundu.

Akit TV’de yayınlanan Saklanan Tarih adlı programda Mustafa Kemal Atatürk hakkında söz alan Ahmet Anapalı, şu ifadelere yer verdi:

Mustafa Kemal Atatürk, Harekat Ordusu’nda zurnanın son deliğiydi. Gel gel, git git yapan, bana su getir, sırtımı kaşı, bacağıma masaj yap emirlerini uygulayan emir subayıydı.

Açıklamların yer aldığı video şu şekildedir:

İkinci Abdülhamit’i tahttan indirmek üzere Selanik’ten İstanbul’a gelen Harekat Ordusu’nda Mustafa Kemal Atatürk’ün herhangi bir önemli vazifede olmadığını, sadece getir götür işlerine bakan bir emir subayı olduğunu dile getiren Ahmet Anapalı, büyük tepki çekti.

Geçtiğimiz günlerde “sivil öldürecek olsak Cihangir’den, Etiler’den, Nişantaşı ve Meclis’ten başarız” diyen Ahmet Keser ile bir kez daha gündeme gelen Akit TV skandallarının ardı arkası kesilmiyor.

Cumhuriyet düşmanı olarak bilinen ve her fırsatta bunu dile getiren Akit TV ve ekrandakilerin son hedefi, Atatürk’ün Harekat ordusunda herhangi bir önemi olmadığı yönünde oldu.

Sosyal medya üzerinden çok büyük tepkilere neden olan bu sözler, çok geçmeden unutulacak. Akit TV, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığını farklı kişiler üzerinden sürdürecek fakat hiçbir kurum ya da otorite tarafından ceza almayacak.

Değerlere ve önemli bir kesimin kutsalına hakaret etmeyi her fırsatta ifa eden Akit TV, yine bir skandalla daha gündeme geldi. Bakalım bir başka skandalı ne olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir