Gündem

Akit’in Provakasyon Kokan Paylaşımı

Akit gazetesi provokasyona devam ediyor. Akit gazetesinin sosyal medya üzerinden paylaştığı bir gönderide Atatürk, Fethullah Gülen ve Abdullah Öcalan’ın resmi birlikte yer aldı. Akit gazetesi skandal yazısını “Türkiye’nin demir yumruğunu yiyen hainlerin felekleri şaştı” başlığıyla verdi. 

Paylaşılır paylaşılmaz sosyal medyada geniş yankı uyandıran bu gönderide en çok dikkat çeken ise Mustafa Kemal Atatürk’ün yanında Fethullah Gülen ve Abdullah Öcalan’ın yer alması oldu. 

Daha önce de çeşitli provakatif başlıklarla halkı galeyana getirmek isteyen Akit isimli paçavranın son paylaştığı gönderi ise sinirleri zorlayan cinstendi. 

Oda TV ise söz konusu haberi “provakasyonun adresi Akit” olarak okurlarıyla paylaştı. 

Her fırsatta Atatürk’e hakaret eden ve bu yaptıkları görmezden gelinen Akit gazetesi, iktidarın da desteğiyle bu utanç verici suçtan da hiçbir ceza almadan muaf tutulacak. Kendileri haricinde hiçbir görüşe saygısı olmayan ve başlarındaki insanların ağzından çıkanı Allah’ın ayetiymiş gibi kabul eden ve toz kondurmayan bu şer topluluğu üzerlerindeki lanetliği başkaları üzerinden yansıttığını sanarak kendilerince günahlarından arınmaktadır. 

“Hakikatin değil zamanın adamı” olmayı şiar edinen ve destekledikleri proje partisinin suyu ısınmaya ve suyunu çekmeye başladığında kaçacak delik arayacaklardır. Bugün, onların günü ancak bugünlerin bir de hesap günleri olacak. Ama istedikleri “şimdi” karşılık verilmesi ama aklıselim olalım, tam olarak istedikleri şey bir iç karışıklık. Akit ve türevleri paçavraların oyununa gelmeyin. 

Akit gazetesinin ilgili manşeti: https://t.co/RQBrwi0C3c?amp=1

Girip para kazandırmak istemeyenler için Oda TV’nin ilgili haberi: https://odatv.com/provokasyon-mu-diyorsunuz-alin-size-adresi-15111845_m.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.