Alanyasporlu 7 Futbolcuyu Taşıyan Minibüs Devrildi

Dün gece oynanan maçtan sonra Alanyaspor futbolcularını taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu Alanyasporlu 7 futbolcu yaralandı. Türk futbolunu şoka uğratan trafik kazasında 1’i ağır yedi futbolcu yaralandı. 

Kayserispor ile Alanyaspor arasında oynanan ve 1-1 sona eren mücadelenin ardından Alanyaspor kafilesinden Caulker, Dlajma, Baiano, Cisse, Welinton, Sackey ve Sural birlikte Alanya’ya dönmek için özel bir minibüs kiraladı.

İlginizi Çekebilir:  Josef Sural Kimdir? Josef Sural Öldü mü?

Kayseri’den hareket eden minibüs, Antalya-Alanya kara yolu üzerinde Antalya şehir merkezine 5 kilometre kala Dinek mevkisinde yoldan çıkarak devrildi. 

Minibüsün devrilmesi sonucu yaralanan 7 futbolcu, ambulanslarla Alanya’daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Kazada yaralanan futbolcular arasından Sural’ın durumunun ağır olduğu belirtilirken futbolcunun ameliyata alındığı öğrenildi. Kazada yaralanan diğer futbolcuların ise ayakta tedavi edildiği belirtildi. 

İlginizi Çekebilir:  Funda Esenç’in Hakaretler Savurduğu Atlas Global Çalışanı Tuğçe Selvi Görevinden Alındı (İddia)

Kazayla ilgili olarak soruşturma başlatılırken minibüsün şoförü gözaltına alındı. Kazayı haber alan Alanyaspor yöneticileri ve Başkan Çavuşoğlu ile hasteneye geldi ve yaralılar hakkında bilgi aldı. 

Kazada yaralanan 7 futbolcunun tuttukları özel bir minibüs ile Antalya’ya döndüğü, maç kadrosunda yer alan diğer futbolcu ve yöneticilerin ise Alanyaspor takım otobüsü ile dönüş yaptığı öğrenildi. 

İlginizi Çekebilir:  Sevdiği Kızdan “Ben Kürt’le Asla Çıkmam” Cevabını Alan Havalimanı Çalışanı İbrahim Layık İntihar Etti

Kazayla ilgili olarak detaylar gelmeye devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara