Ali Yoğurtçuoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ali Yoğurtçuoğlu kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ali Yoğurtçuoğlu’dan söz edeceğiz.

Ali Yoğurtçuoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Mayıs 1984 tarihinde dünyaya gelen Ali Yoğurtçuoğlu, lisans eğitimini ise 2009 senesinde Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Ali Yoğurtçuoğlu, ilk oyunculuk deneyimini ise Küçük Hesaplar adlı dizide Barış karakterine hayat vererek yaşamıştır. Ali Yoğurtçuoğlu, sonrasında ise Behzat Ç. Ankara Yanıyor adlı sinema filminde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Alara Bozbey Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Başarılı oyuncu Ali Yoğurtçuoğlu 2013 yılında Sürgün adlı dizide görev almış; 2014 yılında ise Bana Artık Hicran De adlı dizide rol almıştır. Yine 2014 yılında Zaman Makinesi 1973 adlı filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Ali Yoğurtçuoğlu, 2015 yılında ise Kara Kutu adlı dizide görev almıştır. Ali Yoğurtçuoğlu, son olarak STAR TV ekranlarında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım isimli dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Rahman Yiğit Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ali Yoğurtçuoğlu 1.76 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ali Yoğurtçuoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ali Yoğurtçuoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İrem Kahyaoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ali Yoğurtçuoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Ali Yoğurtçuoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ali Yoğurtçuoğlu boyu Burak Tozkoparan Ali Yoğurtçuoğlu Eşi Ali Yogurtcuoglu Instagram Ali Yoğurtçuoğlu sevgilisi Feyyaz Yiğit Ali Yoğurtçuoğlu eski sevgilisi Ali Yoğurtçuoğlu ve ilkin, ali yoğurtçuoğlu boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce