Ayşe Köksal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ayşe Köksal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplardan binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizler ile paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Ayşe Köksal’dan söz edeceğiz.

Ayşe Köksal Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında dünyaya gelen Ayşe Köksal, ilk olarak 2019’da Kralın Altınları adlı oyunda rol almıştır. Öte yandan Ayşe Köksal, 2020 yılında Robot Pinokyo isimli tiyaro oyununda görev almıştır. Ayşe Köksal, son olarak günümüzde Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Ayşe Köksal, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Onur Can Özcan Kimdir? Onur Can Özcan Öldü mü?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ayşe Köksal 1.65 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayşe Köksal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ayşe Köksal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Tarık Üstün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Ayşe Köksal ile İlgili Aramalar

Google’da Ayşe Köksal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ayşe Köksal yaş Ayşe Köksal kimdir Ayşe Köksal oynadığı Diziler Ayşe Köksal oyuncu Ayşe köksal instagram Ayşe Köksal Menajerimi Ara Ayşe Köksal dizileri Ayşe Köksal Çetin, ayşe köksal instagram

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Muhabiri Fevzi Çakır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara