Biyografi

Nehir Başterzi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu? Şarkıları?

Nehir Başterzi kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sanatçıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nehir Başterzi’den söz edeceğiz.

Nehir Başterzi Kimdir?

  • Şarkıcı.

27 Ekim 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nehir Başterzi, özellikle 2020 yılında çıkardığı Gel adlı şarkısı ile büyük beğeni toplamıştır. Lise eğitimi Hazır Giyim üzerine okuyan Nehir Başterzi, lisans eğitimine Ege Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü’nde başladı ancak daha sonra bölümün ilgisini çekmediğini anlayınca ailesinin de desteğini alarak şan, solfej ve keman dersleri almaya başlamıştır.

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren biriyle evlenen Nehir Başterzi’nin bu evliliğinden bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Söz ve müziği Nehir Başterzi’ye ait olan Gel isimli şarkısı ile büyük bir üne kavuşan Nehir Başterzi, şarkının klibinde yakın arkadaşı Arda Kural ile beraber oynamış ve klip büyük ilgi görmüştür.

Özellikle Gel adlı şarkısı ile büyük bir üne kavuşan Nehir Başterzi’nin doğum tarihi yukarıda belirttiğimiz gibi 27 Ekim 1987’dir. Başterzi, 2020 itibariyle 33 yaşındadır. Instagram hesabı üzerinde 12 binden fazla takipçisi vardır. Gel adlı şarkısı 100 binden fazla izlenmiştir.

Nehir Başterzi ile İlgili Aramalar

Google’da Nehir Başterzi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; nehir başterzi gel indir, nehir başterzi arda kural, nehir başterzi aslen nereli, nehir başterzi kaç yaşında, nehir başterzi eşi kimdir, nehir başterzi instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.