Biyografi

Almira Parlapan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Almira Parlapan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Almira Parlapan’dan söz edeceğiz.

Almira Parlapan Kimdir?

  • Oyuncu.

Almira Parlapan, dizi ve film oyuncusudur. İzmir’de dünyaya gelen Almira Parlapan, Karşıyaka Vali Erol Çakır Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesinde Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Almira Parlapan, oyunculuk eğitimlerini ise Müjdat Gezen Konservatuarında tamamlamıştır. 2011’den beri çeşitli dizi ve projelerde rol alan Almira Parlapan, aynı zamanda Sekar Cehennem Ateşi isimli filmde Ayten karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Sekar Cehennem Ateşi (Ayten, Sinema Filmi 2022)
  • Duy Beni (Alara, TV Dizisi 2022)
  • Cin Çarpılması (Sinema Filmi 2021)
  • Hükümsüz (Kaçırılan Kız, TV Dizisi 2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Almira Parlapan, aynı zamanda Hükümsüz, Duy Beni ve Hükümsüz gibi projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Almira Parlapan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Almira Parlapan, erişim tarihi: 15 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi