Alp Gürsoy Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Alp Gürsoy’un Eşi Kimdir?

Alp Gürsoy kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Alp Gürsoy’dan söz edeceğiz.

Alp Gürsoy Kimdir?

Özellikle YouTube üzerinden paylaştığı telefon tanıtım videoları ile büyük bir üne kavuşan Alp Gürsoy, burada oldukça popüler bir isim haline gelmiştir. Alp Gürsoy hakkında tüm merak edilenleri aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Alp Gürsoy hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. YouTube hesabında takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Alp Gürsoy, 36 yaşında odluğunu ifade etmiştir. Sosyal medya fenomeni Alp Gürsoy 7 Haziran 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram ve YouTube Fenomeni Beliz Şen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Nereli?

Öte yandan Alp Gürsoy hakkında en çok merak edilen bir diğer soru da nereli olduğudur. Alp Gürsoy, YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda Ankaralı olduğunu belirtmiştir.

Ne İş Yapıyor?

Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’nden mezun olmuştur. Ancak okuduğu bölümden yeteri kadar bilgi alamadığını ifade etmektedir. Öte yandan kendisi Reklam ve prodüksiyon şirketinde 10 yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır. 3 boyutlu animasyon projeleri, reklamlar için karakter animasyonları yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Yaren Alaca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Alp Gürsoy’un Eşi (Sevgilisi) Kimdir?

Ayrıca Alp Gürsoy hakkında merak konusu haline gelen en önemli konu başlığı eşinin kim olduğudur. Instagram üzerinde eşi ile sık sık fotoğraflar paylaşan Alp Gürsoy, eşinin ismini sosyal medyadan açıklamıyor. Eşinin ismi Mervenur Ülcan’dır. Ülcan, 27 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu anda kendisi 30 yaşındadır. Alp Gürsoy’un YouTube üzerinden paylaştığı bazı videolarında Ülcan da yer almaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

YouuTube kanalı üzerinden Teknolojik Ürünler, Oyunlar, İncelemeler, Değerlendirmeler gibi çeşitli başlıklarda içerik üreten Alp Gürsoy, kanalı 2009 yılında açmıştır. Videoları toplamda 16 milyondan fazla izlenme almıştır. Öte yandan Instagram hesabında da 8 binden fazla izlenme almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Adnan Kahveci: Acil Durum Bakanı

Alp Gürsoy ile İlgili Aramalar

Google’da Alp Gürsoy ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Alp Gursoy LinkedIn Alp Gursoy YouTube Alp Gürsoy kimdir Alp Gürsoy Merve Alp Gursoy Twitter Alp gürsoy Uygulamalar Alp gürsoy sevgilisi, alp gürsoy eşi kim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara