Şüheda Türkoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Şüheda Türkoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şüheda Ttürkoğlu’ndan söz edeceğiz.

Şüheda Türkoğlu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Özellikle YouTube ve Instagram’da hayli popüler isimlerden biri olan Şüheda Türkoğlu hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aşağıda başlıklar halinde söz edeceğiz.

Kaç Yaşında?

Şüheda Türkoğlu ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Şüheda Türkoğlu, YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda 18 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani şu anda kendisi 25 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Bahar Süer Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Nereli?

Öte yandan Şüheda Türkoğlu hakkında nereli olduğu da hayli merak konusu olan başlıklardan biridir. Türkoğlu, Zonguldak, Karadeniz Ereğli’de doğmuştur. Aslen de buralıdır.

Boyu ve Kilosu

Şüheda Türkoğlu’nu takip eden kullanıcılar ayrıca onun kaç boyunda ve kaç kilo olduğunu da merak ediyor. Sosyal medyanın en çok takip edilen hesaplarından biri olan Şüheda Türkoğlu, 1.57 boyundadır. Ayrıca Türkoğlu, 45 kilo olduğunu belirtmiştir.

Burcu Ne?

Şüheda Türkoğlu ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de burcunun ne olduğudur. Sosyal medya fenomeni Şüheda Türkoğlu, bir videosunda boğa burcu olduğunu ancak yükseleninin yay olduğunu, bazı özelliklerinin yaya daha çok benzediğini ifade etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Survivor Sena Özdemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Şüheda Türkoğlu Hakkında Merak Edilenler

Babası imam olan Şühede Türkoğlu, 2 kardeştir. Bir tane abisi vardır. Ada ve Mete adında iki tane yeğeni bulunmaktadır. Ayrıca ağabeyi Bartın’da yaşamaktadır.

Konya Necmeddin Erbakan İlköğretim Matematik Bölümü’nde mezun olmuştur. Üniversite öğrenimi boyunca burada Konya Ereğli’de yaşadı. Mezun olduktan sonra Zonguldak’ta 1 sene yaşadı ve bu 1 yıl süresince KPSS’ye çalıştı ancak atanamadı. Bir süre doğuda öğretmenlik yaptığını daha sonra İstanbul’a döndüğünü belirtiyor. Sosyal medya fenomeni Şüheda Türkoğlu, 8 Aralık 2019’da nişanlanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Eren Devrim Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Çok fevri ve sinirli bir karaktere sahip olduğunu ifade ediyor. Haksızlığa gelemeyen bir yanının olduğunu, arkadaşlarına çok değer verdiğini, onları çok sevdiğini dile getiren Şüheda Türkoğlu, ilk tanıştığında başkalarına çok soğuk davrandığını ancak bunun kendi karakteri olduğunu ifade ediyor. Bazı konularda üşengeç olduğunu dile getiren Şüheda Türkoğlu, sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi