Anderson Talisca Emirgan’da İhtiyaç Sahiplerine Yardım Yaptı

Beşiktaş’ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Anderson Talisca, ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımla gündem oldu. Başarılı futbolcu, İstanbul Emirgan’da ihtiyaç sahiplerine ve çocuklu ailelere gıda yardımında bulundu. Görüntülerinin sosyal medyada paylaşılmasıyla gündeme gelen Talisca taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.

Son olarak Alman temsilcisi RB Leipzig’e attığı golle başarının mimarı olan Brezilyalı futbolcu, Türkiye’deki diğer futbolculara da örnek bir davranış sergiledi.

İlginizi Çekebilir:  Erdoğan’ın İsteği Üzerine Yiğit Bulut’un ‘Derin Analiz’ Programı Sona Erdi

Sosyal medyada bazı kesim ise Talisca’yı reklam yapmakla suçlarken çoğunluğun görüşü Talisca’nın yaptığı yardımın Türkiye’de top koşturan futbolcular tarafından yapılmadığı yönünde.

Geçtiğimiz günlerde Ümraniyespor idmanında genç futbolcular ile buluşan Anderson Talisca, gençlere spor malzemesi yardımında bulunmuş ve moral vermişti.

Talisca’nın kısa sürede Türkiye’ye uyum sağlaması, sosyal medyada ayrıca destek gördü.

İlginizi Çekebilir:  AKP’li Belediyelerin Yolsuzluklarını Ortaya Çıkaran Sayıştay Başkan Yardımcısı Fikret Çöker Görevinden Alındı

Emirgan’da bir bebeği kucağına alan Talisca’nın yardım sırasında neşeli ve samimi olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Türk futbolunda Talisca gibi futbolcuların sayısının artması gerekiyor. Sadece futbolcu kimliğiyle tanıdığımız kişilerin böyle yardımlarla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanacağı muhakkak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi