Anderson Talisca Emirgan’da İhtiyaç Sahiplerine Yardım Yaptı

Beşiktaş’ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Anderson Talisca, ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımla gündem oldu. Başarılı futbolcu, İstanbul Emirgan’da ihtiyaç sahiplerine ve çocuklu ailelere gıda yardımında bulundu. Görüntülerinin sosyal medyada paylaşılmasıyla gündeme gelen Talisca taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.

Son olarak Alman temsilcisi RB Leipzig’e attığı golle başarının mimarı olan Brezilyalı futbolcu, Türkiye’deki diğer futbolculara da örnek bir davranış sergiledi.

İlginizi Çekebilir:  Kutlu Doğum Haftasının Gülen'in Doğum Gününe Denk Geldiği Gerekçesiyle Değişmesi

Sosyal medyada bazı kesim ise Talisca’yı reklam yapmakla suçlarken çoğunluğun görüşü Talisca’nın yaptığı yardımın Türkiye’de top koşturan futbolcular tarafından yapılmadığı yönünde.

Geçtiğimiz günlerde Ümraniyespor idmanında genç futbolcular ile buluşan Anderson Talisca, gençlere spor malzemesi yardımında bulunmuş ve moral vermişti.

Talisca’nın kısa sürede Türkiye’ye uyum sağlaması, sosyal medyada ayrıca destek gördü.

İlginizi Çekebilir:  Mersin’de Ürdünlü Çocuğa Öldüresiye Yumruk Atan Şahıs: Nadir Kızılbulut

Emirgan’da bir bebeği kucağına alan Talisca’nın yardım sırasında neşeli ve samimi olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Türk futbolunda Talisca gibi futbolcuların sayısının artması gerekiyor. Sadece futbolcu kimliğiyle tanıdığımız kişilerin böyle yardımlarla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanacağı muhakkak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir