Android Cep Telefonu Kullanıcıları İçin 5 Uygulama Önerisi

Yeni nesil android cep telefonları için tasarlanan çok sayıda uygulama vardır. Sürekli gelişen uygulamaların içerisinde; müzik uygulamaları, klavye uygulamaları, mesajlaşma uygulamaları, fotoğraf uygulamaları,  fitness uygulamaları, antivirüs uygulamaları ve daha pek çok uygulama yer almaktadır. Her amaca uygun bir uygulama vardır. Çok sayıda seçeneğin bulunması kullanıcıların tercihlerini zorlaştırmaktadır. Android telefonlar için hazırlanmış uygulamalardan bazıları aşağıda belirtilmektedir.

  • Whatsapp
  • Telegram
  • Photodirector
  • Poweramp music player
  • Avast mobil güvenlik ve anti virüs

 Whatsapp Uygulaması

Whatsapp uygulamasıandroid uygulamalar arasında mesaj uygulaması olarak oldukça rağbet gören bir uygulamadır. Whatsapp uygulaması mesajlaşma uygulamaları arasında oldukça popülerdir.  Whatsapp uygulaması anlık mesajlaşma kolaylığı sağlama özelliği ile gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve yenilemekte olan bir uygulamadır. Çoğu kişi tarafından kullanılıyor olması da tercih sebeplerindendir.

Telegram Uygulaması

Telegram uygulaması Whatsapp uygulaması kadar kullanıcı sayısına sahip değildir. Fakat alternatif bir mesajlaşma uygulaması olarak yer almaktadır. Birden fazla cihazda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Whatsapp uygulaması kadar etkin bir mesajlaşma uygulaması değildir.

Photodirector Uygulaması

Android telefonlar için resim düzenlemeye yardımcı çok sayıda uygulama vardır. Bunlardan biri de photodirector uygulamasıdır. Bu uygulama fotoğraf düzenlemek için bütün araçlara sahiptir. Metin baloncukları, filtreler ve daha fazla seçenek bu uygulamada kullanıcılara sunulmaktadır. CyberLink tarafından geliştirilen bu uygulama herkes için tavsiye edilmektedir.

Poweramp Music Player Uygulaması

Poweramp music player uygulaması android telefonlar için oldukça iyi bir müzik uygulamasıdır. Her an her yerde kullanıcıların rahatlıkla kullanabilecekleri bir uygulama niteliğindedir. 

Avast Mobil Güvenlik Ve Antivirüs Uygulaması

Güvenlik ve koruma android telefonlar için çok önemlidir. Bu alanda tasarlanmış uygulamalar içerisinde avast mobil güvenlik ve anti virüs uygulaması ön sıralarda yer almaktadır. Kötü amaçlı yazılımları önlemek amaçlı oluşturulmuştur. Virüs tespitinde de çok başarılı bir uygulamadır. Uzaktan veri silme, konum takibi ve anti hırsız özelliklerine sahiptir. Android telefonda bulunan tüm dosyaları, tarayıcıları virüslerden temizleme özelliği mevcuttur. Android telefonlar için geliştirilmiş tüm uygulamalar kullanıcılara güvenli ve kolay kullanım sağlamaya yönelik uygulamalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.