Aslı Melisa Uzun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Aslı Melisa Uzun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslı Melisa Uzun’dan söz edeceğiz.

Aslı Melisa Uzun Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Temmuz 1995 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Aslı Melisa Uzun, henüz küçük yaşlardan itibaren Artmix Sanat Merkezi´nde tiyatro ve dans üzerine eğitimlerini tamamlamıştır. 2011 senesinde Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’na seçilen Aslı Melisa Uzun, Alman Lisesi’nde mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise Köln Üniversitesi ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nde tamamlamış; hukuk programını başarıyla tamamlamıştır. Miss Universe seçilen Aslı Melisa Uzun, sonrasında oyunculuk çalışmalarına adım atmıştır. Show TV ekranlarında yayınlanan ”Arkadaşlar İyidir” adlı dizide Seda rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Aslı Melisa Uzun, halen oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aslı Melisa Uzun 1.75 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslı Melisa Uzun, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aslı Melisa Uzun hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aslı Melisa Uzun ile İlgili Aramalar

Google’da Aslı Melisa Uzun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aslı Melisa uzun sevgilisi kim? Aslı Melisa uzun nereli? Melisa uzun Hangi dizilerde oynadı? Aslı Melisa uzun kaç yaşında?, Aslı Melisa Uzun oynadığı diziler Aslı melisa uzun instagram Aslı Melisa Uzun sevgilisi Aslı melisa uzun ekşi Aslı Melisa Uzun survivor Aslı Melisa Uzun boy Kilo Aslı Melisa Uzun yaş Aslı Melisa Uzun kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.