Biyografi

beIN Sports Elif Gökalp Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

beIN Sports spikeri Elif Gökalp kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elif Gökalp’ten söz edeceğiz.

Elif Gökalp Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Aralık 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Elif Gökalp, İstek Özel Kemal Atatürk Anadolu Lisesi’nde mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde tamamlamıştır. Elif Gökalp, mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümünde eğitim almaya başlamıştır. İlk olarak 2019 senesinde BeIN Sports ekranlarında yayınlanan bir programda ekran karşısına çıkan Elif Gökalp, sonrasında yine aynı kanalda Perşembe akşamları yayınlanan ”Kolaysa Anlat” isimli yarışmanın da sunuculuğunu yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Gökalp, sunuculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı sunucu ve spiker Elif Gökalp hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.