Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Behzat Bu Gazete Parçasını Adamda Buldu Gizli Mesajı Çözelim” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan behzat bu gazete parçasını adamda buldu gizli mesajı çözelim sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosundaki 10. seviyede sorulan behzat bu gazete parçasını adamda buldu gizli mesajı çözelim sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”behzat bu gazete parçasını adamda buldu gizli mesajı çözelim” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 10: Behzat Bu Gazete Parçasını Adamda Buldu Gizli Mesajı Çözelim

Oyunda sorulan sorular arasında eğlenceli birkaç sorudan olan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak adına biraz mantıklı olmak ve soruya dikkatle yaklaşmak gerekiyor. Bu sayede soruya doğru cevap verebilmeniz mümkün olacak. Şimdi dikkatle gazetede ne yazıyor ona bakalım. Metin şöyle:

”Canım bugün simit yemek istedi ama kuru kuru ayransız boğazıma takıldı”

Sorunun Doğru Cevabı: SEDAT

Evet, yukarıda baş harfi büyük yazılan simit kelimesinin solundaki ”S” harfini; yemek kelimesinin ortasında büyük harfle yazılan ”E” harfini; İstedik kelimesinde büyük harfle yazılan ”D” harfini; ayransız kelimesinde büyük harfle yazılan ”A” harfini ve son olarak da takıldı kelimesinde büyük harfle yazılan ”T” harfini alın ve aşağıya sırasıyla yerleştirin. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 11. seviyeye geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds