Spor

Attila Szalai, şampiyonluk hayallerini gerçekleştirmeyi umduklarını dile getirdi.

Fenerbahçe futbol takımı oyuncusu Attila Szalai, UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda karşılaşacakları Sevilla maçı için “iyi bir takıma karşı oynayacaklarını” belirterek takımın turu geçmek için hedefli olduğunu söyledi. Szalai ayrıca, sezon sonunda ligi birinci bitirerek şampiyonluk hayallerini gerçekleştirmeyi umduklarını dile getirdi. güncel maç izle Takımının genel durumu ve bireysel performansı hakkında da konuşan Szalai, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Szalai, takım arkadaşlarının hırslı ve motive olduğunu belirterek, ligdeki mücadelelerine de odaklandıklarını ve şampiyonluk için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. betwinner Kendisi de takım için en iyi performansını sergilemeye çalıştığını ve takımın savunmasında önemli bir rol üstlendiğini belirtti. Takımın hedeflerine ulaşması için birlikte çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Szalai, taraftarların da desteğiyle daha güçlü olduklarını ifade etti.

Fenerbahçe’nin zorlu bir süreçten geçtiğini, ancak takım olarak kenetlenerek hedeflerine ulaşacaklarını söyleyen Szalai, taraftarların desteğiyle daha güçlü olduklarını ve birlikte başaracaklarını sözlerine ekledi. Taraftarların kendilerine inanmasını ve her zaman arkalarında hissetmelerini isteyen Szalai, takım arkadaşlarıyla birlikte şampiyonluk hayallerini gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Szalai, youwin Sevilla maçının zorlu geçeceğini fakat takım olarak ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirterek, hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyeceklerini sözlerine ekledi. Fenerbahçe taraftarları da takımlarına destek vererek, onların arkasında olduklarını göstermeli ve takımın şampiyonluk hayallerine ulaşmasına yardımcı olmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi