Teknoloji

AutoCad İnstallation İncomplete Hatası Çözümü

Autocad programı iş hayatına mühendislik dalından başlamak isteyenlere büyük fırsatlar sunan bir sistemdir. Sistem içerisinde giriş yaptığınız andan itibaren farklı çizimler yapabilir ve hayallerinizi buraya dökebilirsiniz. Mühendislik ve mimarlık alanında fazlasıyla kullanılan sistem, bazı durumlarda hatalar verebilmektedir. Özellikle programın kurulduğu kısımda yaşanan Autocad İnstallation İncomplete Hatası kullanıcıları fazlasıyla etkileyebiliyor. Bu durumun yaşanma nedeni Microsoft Visual C++ tarafındaki çakışmadan meydana gelmektedir. Bu sorunla karşılaştığınız anda Microsoft Visual C++ programlarını Denetim Masasından kaldırmanız yeterli olacaktır.

Sorunun ana kaynağının pek çok nedeni olsa da Microsoft tarafındaki uygulamaların Autocad’i çalıştırmayı engellemesi bu problemi ortaya çıkarıyor. Bunun yanında güvenlik kısmındaki programların sistemi engelliyor olması da Autocad’in çalışmamasını sağlar. Sorunu tekrardan yaşamamak için internet üzerinden indirme yaparken ‘’Browser Download’’ kısmını kullanmanızı öneriyoruz. Böylelikle hiçbir problemle karşılaşmayacak ve kolaylıkla işlemlerinizi yapabileceksiniz. Eğer ki sorun bu çözüme rağmen devam ediyorsa Autocad Destek Ekibine ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds