Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander van der Bellen Ekmek Alırken Görüntülendi

Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander van der Bellen, bizdekine az rastlanır türden bir işe imza atarak evine ekmeği kendisi aldı. Alexander van der Bellen, Cumhurbaşkanı olmasına rağmen ekmek almaya korumalarını ya da görevlileri göndermeyip ekmek almaya kendisi gitti. Bu samimi fotoğraflar bir objektifin de kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilir:  Yürüyen Merdivenlere Bebek Arabasıyla Binmek Neden Yasak?

Fotoğrafta da görüldüğü üzere Alexander van der Bellen, ekmek almış evine doğru gidiyor. Kalabalığın arasında çekilen bu fotoğraf, tüm samimiyetiyle şimdilik bizden asırlar uzakta.

Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander van der Bellen’in yaptığı ilk değil. Bellen, daha önce BILLA adlı marketten de alışveriş yaparken görüntülenmişti.

İlginizi Çekebilir:  Eski Müsteşar Yardımcısı Bünyamin Karaca Evinde Asılmış Halde Bulundu

İşte Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander van der Bellen’in BILLA adlı süpermarketten alışveriş yaparken çekilmiş fotoğrafı.

Bu fotoğraflar bize Almanya Cumhurbaşkanı’nın oy sırası beklemesi ve Finlandiya Cumhurbaşkanı’nın Türkiye ziyaretinde THY’nin ekonomi koltuğunda uçmasını hatırlattı.

Oysa bizde Cuma namazına giderken ordunun yarısı konvoyda bekliyor. Ülkemiz siyasetçilerini takım elbise dışında gördüğümüz zaman şaşırıyoruz, yabancılar bu iş çoktan çözmüşler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri