Mansur Yavaş: “Bir Elin Verdiğini Diğer El Görmeyecek, Bizim Yardım Anlayışımız Budur”

Belediye meclisinde Çankaya ve Yenimahalle’de yardım yapılmıyor iddiaları hakkında konuşan Mansur Yavaş, bundan sonra yardımların kapı kapı dolaşarak dağıtılmayacağını belirti. Çoğunluğu AKP ve MHP’li üyelerden oluşan belediye meclisinde Çankaya ve Yenimahalle belediyelerinin yardım yapmadığı yönündeki iddialar hakkında konuşan Mansur Yavaş, bu belediyelerin halka yardım yaptığını belirterek “bundan sonra kapı kapı dolaşıp yardım yapılmayacak herkes ihtiyacını gidip belirlenen yerlerde alacak” dedi. 

Bir Elin Verdiğini Diğer El Görmeyecek 

Önceki dönemde Ankara Büyükşehir Belediyesinde yapılan yardımlara ilişkin olarak konuşan Mansur Yavaş, AKP’nin kapı kapı dolaşarak kömür ve makarna dağıtmasını eleştirdi. Yavaş, konuşmasında “bir elin verdiğini diğer el görmeyecek” dedi. 

Belediye Meclisini Halka Açtı 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, son olarak da belediye meclisinin halka açılmasına karar verdi. Çoğunluğu AKP’li ve MHP’li üyelerden oluşan belediye meclisi üyelerinin Meclis’te Mansur Yavaş’ın kararlarına karşı olması, verilen kararlara itiraz etmeleri gibi nedenlerle bu kararı aldığı öğrenilen Mansur Yavaş, bu kararla meclisteki durumu da gözler önüne sermiş olacak. 

Mansur Yavaş’ın AKP’nin yardım politikasını eleştirdiği ve ilgili açıklamayı yaptığı videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

Son olarak belediye meclisini halka açarak AKP ve MHP’nin 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: