Gündem

Axess Free Taksit Yapıyor Mu?

Axess Free Taksit Yapıyor Mu? sorusu çok sık karşımıza çıkan bir sorudur. Üye iş yerlerinde faizsiz taksit, bir üye iş yerinde yapılan alışverişlerde, alınan ürün veya hizmet için taksitlerin yapılmasına izin verilirken, taksitler üzerinde faiz uygulanmamasıdır. Bu tür taksitler genellikle kredi kartları ya da kredi kartlarından faydalanılan taksit sistemleri aracılığıyla yapılabilir. Axess Free Taksit Yapıyor Mu? sorusuna bu şekilde cevap verilebilir.

Kredi Kartı Taksitlendirmeleri Nasıl Olur?

Kredi kartı taksitlendirmeleri, bir kredi kartı sahibinin kredi kartını kullanarak yaptığı alışverişlerin bedelini, belli bir dönem içerisinde ve belirli taksitler halinde ödemesine olanak tanır. Bu işlem genellikle kredi kartını kullanırken seçilen taksit sayısına ve taksit tutarına göre gerçekleşir. Kredi kartı taksitlendirmeleri, bankalar tarafından sunulan bir hizmettir ve taksitlerin ödenmesi sırasında faiz uygulanabilir ve Axess Free Taksit Yapıyor Mu? sorusu için yanıt bu şekilde verilebilir.

Üye İş Yerleri İle Yapılan Anlaşmalar

Axess üye firmaların öncesinden yapmış oldukları anlaşmalar gereği;

  • Belirlemiş oldukları oranlarda faizsiz olarak taksit imkânı sağlar.
  • Maksimum taksit adedi 18’i geçemez.
  • Taksit tutarlarınızı ve son ödeme tarihlerinizi alışveriş fişinin üzerinde yer alan bilgilerden öğrenmek mümkün olur.

Ayrıca hesap özeti gibi detaylar ile birlikte tüm taksitlendirme seçenekleri takip edilebilmektedir. Müşteri temsilcileri ile görüşerek üye iş yerlerini öğrenmek mümkün olurken ayrıca online üzerinden de takip edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.