Gündem

Apple Ticari Kart Taksit Yapıyor Mu?

Apple Ticari Kart Taksit Yapıyor Mu? sorusu sıklıkla karşımıza çıkan bir sualdir. Genellikle farklı aksesuarlar için 3 aya kadar taksit planlarından yararlanabilen ticari kart sahipleri iphone için taksitli satış seçeneğinden yararlanamaz. Bunun dışında kredi kartları her iki program için uygun olduğu takdirde puanlar kullanılabilir ve ödeme için siparişin gelip kalan kısmı taksitlendirilebilir.  Apple Ticari Karı Taksit Yapıyor Mu? sorusuna bu şekilde cevap verilebilir.

Ayrıca Ticaret kredi kartı sahipleri adından da anlaşılacağı gibi firmalar için verilen kartlar olarak adlandırılır bu kredi kartlarını kullanarak çeşitli yerlerde 12 aya kadar taksitlendirme seçenekleri sağlanabilmektedir. Özellikle teknolojik aletlerde kullanılan bu taksitlendirme işlemleri gider olarak gösterilebilir ve vergiden düşürtebilir. Bunun için muhasebeciniz ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Taksit Var Mı?

Ticari kartlar master kart, Amerikan Express ve Visa olma özelliği taşıdığı için online üzerinden de Türkiye içerisinde ve dışarısında alışveriş işlemleri sağlanabilmektedir. Kısacası Apple Ticari Kart Taksit Yapıyor Mu? sorusuna net olarak Apple ürünlerinde taksit imkanı sunuyor.

Belirli şartların yerine getirilmesi yeterli olacaktır taksitlendirme işlemlerinizi sağlarken Apple online Store üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bir taksit planı seçerek kredi kartı hizmetleri menüsünden istediğiniz ay sayısına ulaşmak ve ödemeyi yaymak mümkün olabilir. Kredi kartı ile yapılan taksitlendirme işlemleri aylık kredi kartı ekstresinde detaylı olarak mail olarak belgelendirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.