Biyografi

Pınar Ünsal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Pınar Ünsal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Pınar Ünsal’dan söz edeceğiz.

Pınar Ünsal Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Eylül 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Pınar Ünsal, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Anasanat Dalında tamamlamıştır. Üniversite yılları esnasında vokalist olarak görev almıştır. Daha sonrasında ise Parmaklıklar Ardında ve Al Yazmalım gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Pınar Ünsal, son olarak Menajerimi Ara adlı dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu Pınar Ünsal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Pınar Ünsal 1.72 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pınar Ünsal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Pınar Ünsal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Pınar Ünsal ile İlgili Aramalar

Google’da Pınar Ünsal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Prof.Dr pınar ÜNSAL Pinar Ünsal Instagram Buse Sinem İren Pınar Ünsal kimdir Yaprak Medine Aslı Mavitan Pınar Ünsal boyu Pınar Ünsal Menajerimi Ara, pınar ünsal boyu kilosu, pınar ünsal aslen nereli, pınar ünsal kimdir nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi