Biyografi

Sura Uysal Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Sura Uysal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sura Uysal’dan söz edeceğiz.

Sura Uysal Kimdir?

– Model.

20 Ağustos 1996 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Sura Uysal, oyuncu ve model olarak bilinmektedir. 2017’de katıldığı bir modellik yarışmasında dereceye giren Sura Uysal, sonrasında Toronto’da eğitim almaya başlamıştır. Yakışıklı model Sura Uysal, burada çeşitli projelerde rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sura Uysal’ın bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Yakışıklı model Sura Uysal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Sura Uysal, erişim tarihi: 12 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds