Başak Karahan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Başak Karahan kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Başak Karahan”dan söz edeceğiz. 

Başak Karahan Kimdir? 

  • Sosyal medya fenomeni
  • YouTube içerik üreticisi. 

3 Ağustos 1998 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Başak Karahan, sosyal medyanın en çok takip edilen ve sevilen fenomenleri arasında yer alıyor. Başak Karahan ayrıca, “Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi” isimli filmde de rol almıştır. Öte yandan Çocuklar Duymasın dizisinde de bir bölümde konuk oyuncu olarak rol aldı. 

YouTube videolarında kendinde paylaşılmaya değer bulduğu anıları, eğlenceli hallerini paylaşan ve gündelik yaşama dair çeşitli konu başlıklarına videolarında yer veren Başak Karahan’ın YouTube’daki videolarının neredeyse tamamı 1 milyondan fazla izleniyor. Makyaj videoları de çeken Başak Karahan aynı zamanda yaşantısından kesitler de sunan Videolar da paylaşmaktadır. 

Enes Batur ile olan ilişkisiyle gündeme gelen ve bu sayede büyük bir üne kavuşan Başak Karahan, daha sonra Enes Batur’dan ayrılmış ancak kendi kitlesini elde etmeyi başarmıştır. Başak Karahan’ın şu anda çeşitli sosyal medya platformlarında milyonlarca takipçisi bulunuyor. 

Bazı sosyal medya kullanıcılarına göre Enes Batur’un ekmeğini yemekle itham olunan Başak Karahan’ın tek başarısının bir dönem Enes Batur ile sevgili olması gösteriliyor. Ancak şimdiki çizgisi ile Başak Karahan çok daha özgün ve kendini yansıtan içerikleri üretiyor. 

Instagram Hesabı

Profilinde kendisini Video İçeriği Üreticisi olarak tanıtan Başak Karahan, Instagram’da 1.7 milyondan fazla takipçi elde etmiş durumda. Instagram hesabına (şu: https://instagram.com/karahanbasak?igshid=oswxke4a0yy5 ) bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. 

YouTube Hesabı 

Merhaba Ben Başak Karahan, her Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri eğlenceli videolar paylaşıyorum diyerek YouTube’da kendisini tanıtan Başak Karahan’ın YouTube üzerine 2 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Şu ana kadar videolarının hepsi 400 milyona yakın izlenme sayısına ulaşmış. 

Google’da Başak Karahan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Dimağ özgüm başak karahan Başak Karahan Kimdir Başak Karahan Enes Batur Başak karahan Instagram Başak Karahan YENİ SEVGİLİSİ Başak karahan bebek Başak Karahan slime Başak Karahan sevgilimin ÜSTÜNE KUSTUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi