Berat Rüzgar Özkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Berat Rüzgar Özkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, annesi babası kim, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Berat Rüzgar Özkan’dan söz edeceğiz.

Berat Rüzgar Özkan Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Eylül 2014 tarihinde dünyaya gelen Berat Rüzgar Özkan, 2021 yılı itibariyle 7 yaşındadır. İlk olarak Molfix bebek bezi ve Philips süpürge reklamında oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Minik yetenek Berat Rüzgar Özkan, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük-dizi Emanet’te rol almıştır. Başarılı bir oyunculuk performansı gösteren Berat Rüzgar Özkan, ayrıca Kutsal Kavga adlı filmde de ilk sinema filmi deneyimini yaşamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ayça Bingöl Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Berat Rüzgar Özkan 1.20 m boyundadır ve 20 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berat Rüzgar Özkan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Berat Rüzgar Özkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Muhabiri Barış Yurduseven Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Berat Rüzgar Özkan ile İlgili Aramalar

Google’da Berat Rüzgar Özkan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Berat rüzgar özkan Instagram Berat Rüzgar Özkan Kaç Yaşında Sıla Türkoğlu Berat Rüzgar Özkan ne kadar kazanıyor Berat Rüzgar Özkan Annesi Kimdir Berat Rüzgar Özkan yaş Berat Rüzgar Özkan ailesi Kimdir Emanet yusuf nereli

İlginizi Çekebilir:  Rüzgar Aksoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara