Nilay Deniz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nilay Deniz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Nilay Deniz’den söz edeceğiz.

Nilay Deniz Kimdir?

  • Oyuncu.

Gerçek ismi Kıymet Nilay Deniz’dir. 1993 senesinde Aydın’da dünyaya gelen Nilay Deniz, Behzat Ç. adlı dizide Rüya karakteriyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Hayata Beş Kala adlı dizide ”Deniz” rolünde oynamıştır. Mor Menekşeler adlı dizide rol almıştır. 2015 senesinde ise Pantene Altın Kelebek ödül kazanmıştır. Ardından Güneşi Beklerken ve Ah Neriman adlı dizilerde rol alan Nilay Deniz, 2015 senesinde ise Ateşböceği, Dayan Yüreğim ve Aşk Yeniden adlı dizilerde rol almıştır. Daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan ”Kalk Gidelim” adlı dizide Nehir karakterine hayat veren Nilay Deniz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nilay Deniz, 2017 senesinde ise Erçin Karabulut ile evlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  İlayda Çevik Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nilay Deniz 1.72 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nilay Deniz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nilay Deniz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Tutumluer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nilay Deniz ile İlgili Aramalar

Google’da Nilay Deniz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Erçin Karabulut Nilay Deniz Boyu Nilay Deniz Behzat Ç Nilay Deniz filmler ve tv şovları Can Sipahi Nilay Deniz Instagram Nilay Deniz sevgilisi Nilay Deniz kimdir, nilay deniz aslen nereli, nilay deniz boy kilo

İlginizi Çekebilir:  Eda Özerkan Acar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara