Biyografi

Berfe Sancak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berfe Sancak kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berfe Sancak’tan söz edeceğiz.

Berfe Sancak Kimdir?

  • Oyuncu.
  • Sporcu

4 Nisan 1994 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Berfe Sancak, lisans eğitimini Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Annesi Hanife Sancak ile babası Murat Sancak da kendisi gibi sporcudur. 200 metre şampiyonluğu bulunan Berfe Sancak, 23 Yaş ALtı’nda 4X400 ve 4X200’de rekorlar kırmıştır. Berfe Sancak aynı zamanda Ah Nerede adlı dizide Nihal karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berfe Sancak, hem oyuncu hem de sporcu kimliği ile bilinmektedir. 120 binden fazla takipçisi bulunan Berfe Sancak, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu ve sporcu Berfe Sancak hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Berfe Sancak, erişim tarihi: 16 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.