Biyografi

Berfin Kıymaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Berfin Kıymaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berfin Kıymaz’dan söz edeceğiz.

Berfin Kıymaz Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 yılında dünyaya gelen Berfin Kıymaz, oyuncu olarak tanınmaktadır. Oyunculuk eğitimlerini Yetenek Evi Sanat Akademisi’nde tamamlayan Berfin Kıymaz, Yağmur Gökkaya Yetenek Ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. İlk olarak Gönül Dağı adlı dizide oyunculuk deneyimi yaşayan Berfin Kıymaz, söz konusu dizide Aylin karakterine hayat verecektir. Genç oyuncu Berfin Kıymaz, dizide Nazlı Pınar Kaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Hazal Çağlar ve Berk Atan gibi isimlerle beraber rol almıştır. İyi derecede İngilizce bilen Berfin Kıymaz, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Gönül Dağı Aylin Kim?

TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Gülsim Ali’nin canlandırdığı Dilek karakterinin 2. sezonda ölümü, diziyi ilgiyle takip edenleri derin bir üzüntüyle sarsarken izleyiciler bir yandan da bu boşluğu dolduracak ismi merakla bekliyordu. Merakla beklenen isim, 3. sezonun 2. bölümünde ortaya çıktı. Gönül Dağı’ndan düşen kayaların Gedelli’yi tehdit etmesi nedeniyle kasabanın boşaltılması yönünde rapor düzenleyen mühendis rolünde oynayan Aylin, Taner ve kuzenlerinin ısrarlarına rağmen kararından vazgeçecek gibi görünmüyor. Taner, her ne kadar valiye kasabanın boşaltılmaması için dil dökse de sonucun ne olacağının düğümü 3.bölümde çözülecek. Aylin ile Taner arasındaki ilişkinin seyri de yine ilerleyen bölümlerde belirlenecek. Gönül Dağı izleyicileri, Dilek’le her ne kadar duygusal bir bağ kursa da Berfin Kıymaz, oyunculuğu ve güzelliğiyle bu boşluğu dolduracak gibi görünüyor.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Berfin Kıymaz 1.70 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berfin Kıymaz’ın bu platform üzerinde 5 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Genç ve güzel oyuncu Berfin Kıymaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Berfin Kıymaz, erişim tarihi: 12 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds