Samet Arda Mercan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Samet Arda Mercan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Samet Arda Mervan’dan söz edeceğiz.

Samet Arda Mercan Kimdir?

  • Oyuncu.

2010 yılında Konya’da dünyaya gelen Samet Arda Mercan, ilk olarak Anneler Günü reklamında ve Covid-19 kamu spotunda görev almıştır. Sonrasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Samet Arda Mercan, söz konusu bu dizide Erkan karakterine hayat vermiştir. Erkan, dizide Taner’in yeğeni, Zahide’nin ise oğludur. Başarılı oyuncu Samet Arda Mercan, aynı zamanda TRT’de Ramazan ayında yayınlanacak Mavera adlı dizide rol alacaktır. Başarılı oyuncu Samet Arda Mercan’ın annesi ev hanımı, babası ise devlet memurudur.

Samet Arda Mercan ile İlgili Aramalar

Google’da Samet Arda Mercan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Samet Arda Mercan kaç yaşında Samet Arda Mercan Instagram Samet Arda Mercan yaş Samet Arda Mercan kimdir Samet Arda Mercan boyu Samet Arda Mercan kaç doğumlu Samet arda mercan evde kal Samet Arda Mercan nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.