Biyografi

Berkcan Güven Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Berkcan Güven Kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Berkcan Güven”den söz edeceğiz. 

“YouTube Benim İşim” isimli şarkısından sonra 26 Temmuz 2019’da yayınladığı “Yeniden” isimli şarkısı ile kısa sürede 3 milyondan fazla izlenen ve Trend Videolar Listesi’nde 1. sıraya yerleşen Berkan Güven hakkında gerekli bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Berkcan Güven Kimdir? 

— YouTube fenomeni 

— Şarkıcı 

30 Mayıs 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Berkcan Güven, özellikle YouTube’daki videoları ile kısa sürede popüler olmuştur. 

Berkcan Güven’in babası Burhan Güven, gazetecilik ve aynı zamanda televizyonculuk yapıyordu. Veda isimli filmdeki rolüyle tanınan Burhan Güven, söz konusu filmde Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırmış ve büyük beğeni toplamıştı. Burhan Güven ayrıca çeşitli televizyon kanallarında seslendirme sanatçısı olarak da görev yapmıştır. 

Sosyal medyada daha çok “BEGE” takma ismini kullanan Berkcan Güven, ilk olarak Vine’da başarı yakaladıktan sonra Vine’ın da popülerliğini kaybetmesi ile YouTube’a geçti. Güven, 1 Kasım 2014 tarihinde açtığı YouTube kanalına Eylül 2015 itibariyle düzenli olarak video yüklemektedir. 

Şu anda 3.5 milyondan fazla abone sayısı bulunan Berkcan Güven, toplamda 600 milyondan fazla görüntülenme almıştır. 

YouTube Benim İşim isimli şarkısı ile geniş kitlelere ulaşan Berkcan Güven, son olarak “Yeniden” isimli şarkısını YouTube’a yüklemiş ve şarkı kısa sürede 3 milyondan fazla izlenme alarak trend videolar listesinde 1 numaraya yerleşmiştir. 

Ben Fero ile yakın arkadaş olduğu bilinen Berkcan Güven, Türkiye’de son dönemlerde popüler olan ve öncülüğünü Ezhel, Khontkar ve Ben Fero’nun yaptığı T-Rap akımının YouTube’daki destekleyicisi olduğu biliniyor. Güven, şarkılarında da bu akımdan etkilenmiş görünüyor. 

Ünlüler ve fenomenler hakkında detaylı bilgiler için sitemizin “Biyografi” kategorisine tıklayabilirsiniz. 

Berkcan Güven Hakkındaki Aramalar 

berkcan güven yaş, berkcan güven instagram, berkcan güven twitter, berkcan güven reynmen, berkcan güven anneannesi, berkcan güven norapella, güven yeniden, berkcan güven youtube benim işim, berkcan güven yeniden, berkcan güven

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi