Biyografi

Berna Üçkaleler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Berna Üçkaleler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Berna Üçkaleler’den söz edeceğiz.

Berna Üçkaleler Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Mayıs 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Berna Üçkaleler, lisans eğitimini Celal Bayar Ünivesitesi Spor Akademisi’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından 3 Mota Oyunculuk Akademisi ve Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimleri alan Berna Üçkaleler, ilk kez oyunculuk deneyimi ise Kardeş Payı adlı dizide yaşamıştır. Sonrasında 2014 senesinde Kaçak Gelinler adlı dizide yan rolde oynamıştır. Ardından da Paramparça adlı dizide Hayal karakterini canlandırmıştır.

Öte yandan Berzah Cin Alemi ve Recep İvedik 4 gibi çeşitli sinema filminde de görev almıştır. Sonrasında da TRT ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy adlı dizide Leyla rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Şerif Arda ile evlidir. 16 Kasım 2020 tarihinde hamile olduğunu Instagram’da paylaştığı bir fotoğraftan da duyurmuştur.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Berna Üçkaleler 1.70 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Oynadığı Diziler

Adını Sen Koy – Leyla – 2016
Paramparça – Hayal Erguvan – 2014
Kardeş Payı – 2014
Kaçak Gelinler – 2014
Oynadığı Filmler;
Karantina XII – 2018
Ev Kira Semt Bizim – 2018
Berzah: Cin Alemi – 2016
Recep İvedik 4 – Simge – 2014

Berna Üçkaleler ile İlgili Aramalar

Google’da Berna Üçkaleler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Berna üçkaleler ekşi Berna uckaleler Instagram Berna Üçkaleler Filmleri Gülşah Yanaş Berna Üçkaleler Oynadığı Diziler Berna Üçkaleler Kardeş Payı Berna Üçkaleler Kimdir Berna Üçkaleler eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.