Gündem

Beyazıt Öztürk YouTuber Oldu – İşte Beyaz’ın YouTube Kanalı

20 yıldan fazla Beyaz Show isimli programın sunuculuğunu yapan Beyazıt Öztürk, şimdilerde bir YouTube kanalı aracılığıyla hayranlarına müjdeyi verdi. Beyazıt Öztürk hayranları artık kendisini YouTube üzerinden takip edebilecek.

YouTube üzerinde 230 bin takipçi sayısına ulaşan Beyazıt Öztürk, bu alanda oldukça başarılı. 20 yıldan fazla süredir Beyaz Show isimli programın sunuculuğunu yapan Beyazıt Öztürk, söz konusu programda yüzlerce ünlü ismi ağırladı ve unutulmaz anlar yaşattı.

YouTube kanalındaki içerikleri ne yönde olacağı merak konusu olan Beyazıt Öztürk’ün yayınladığı ilk videoda bu sorunun cevabı aşağı yukarı belli oluyor. Beyazıt Öztürk, en iyi yaptığı şeyi yani eğlenceyi kanalında konu edinecek.

İlk videosunda Yılmaz Erdoğan’ı konuk eden Öztürk, ‘challenge’ temasına yer verdi.

YouTube’a yüklediği ilk videoya yorumları kapatan Beyazıt Öztürk, ilerleyen zamanlarda çeşitli videolarla da hayranlarına YouTube üzerinden keyifli anlar yaşatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds