Biyografi

Birce Kirkova Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Birce Kirkova kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı popüler dizi ve filmlerde oynayah oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Birce Kirkova’dan söz edeceğiz.

Birce Kirkova Kimdir?

  • Oyuncu

24 Mayıs 1991 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen Birce Kirkova, lise eğitimini Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi, Resim Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise Blu TV ekranlarında yayınlanan Yaşamayanlar adlı dizide 8 bölüm oynayarak yaşamıştır. Daha sonra ise Birol Güven tarafından senaryosu yazılan Dijital Esaret adlı filmde oynamıştır.

Resimle ilgilenen Birce Kirkova, ayrıca reklam ve kliplerde kostüm tasarımı ve prodüksiyon işlerine devam etmektedir. İstanbul Beyoğlu’nda yaşayan Birce Kirkova’nın doğum tarihi 24 Mayıs’tır. Güzel oyuncu ayrıca İkizler burcudur.

Doğum tarihi 24 Temmuz’dur. Ezhel’in Geceler isimli şarkısının klibinde görev yapan Birce Kirkova, ayrıca Coca-Cola’nın reklamında da yer almıştır. Güzel oyuncu Birce Kirkova’nın Instagram üzerinde 11 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan Birce Kirkova hakkında merak edilen boyu kaç, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarının en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Birce Kirkova ile İlgili Aramalar

Google’da Birce Kirkova ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; birce kirkova aslen nereli, birce kirkova nereli, birce kirkova kimdir nerelidir, birce kirkova kaç yaşında, birce kirkova oynadığı dizi ve filmler, birce kirkova boyu, birce kirkova sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.