Birleşik Arap Emirlikleri Şeyhi Londra’da Seks Partisinde Öldü, Ülkede Yas İlan Edildi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Şarika şehrinin yöneticisi Dr. Sultan bin Muhammed El-Kasimi’nin oğlu Şeyh Halid bin Sultan El-Kasimi, Londra’daki evinde ölü olarak bulundu. Kasimi’nin ölümünden sonra üç gün ülkede yas ilan edildi. Kasimi’nin seks partisinde öldüğü söyleniyor. 

İngiliz The Sun gazetesinin verdiği haberde ihbar üzerine harekete geçen acil servis ekipleri Kasimi’nin Knightbridge semtinde bulunan evine gitti ve evde çok sayıda uyuşturucuya rastladı.

The Sun gazetesine konuşan kaynaklar, 39 yaşındaki Kasimi’nin evde uyuşturucu kullandığını ve seks partisi düzenlediğini ifade etti. Ancak Londra Polisinden konuyla ilgili olarak henüz bir doğrulama veya yalanlama gelmedi. Olayın nedeni merak edilirken henüz bir gözaltı işlemi gerçekleşmedi. 

İlginizi Çekebilir:  Ankara’da Toplu Taşımaya Zam: Tam Biniş 3.25 TL Uzun Mesafe Minibüs 4 TL

The Sun gazetesine konuşan bir kaynak olayla ilgili olarak şunları kaydetti: 

“Görünüşe bakılırsa, bazı konukların uyuşturucu aldığı ve cinsel ilişkiye girdiği bir parti yapılıyordu. Şeyh Halid’in uyuşturucu aldıktan sonra aniden ölmüş olabileceğinden şüpheleniliyor. Polis soruşturmasının yanı sıra acil bir iç soruşturma emri verildi ve personelin sessiz kalması yönünde talimat verildi” 

İlginizi Çekebilir:  Modern Türk İdare Hukukunun Kurucusu Sıddık Sami Onar Kimdir?

ÜÇ GÜN YAS İLAN EDİLDi, BAYRAKLAR YARIYA İNDİ

Kasimi-Homme isimli bir erkek giyim markasının da sahibi olan Şeyh Halid’in ölü bulunduğu evin Londra’da 90 milyon pounda satılan evlerden biri olduğu öğrenildi. 

Kasimi’nin ölüm haberinden sonra yakın dostları da sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Kasimi’nin yakın arkadaşlarından ve eski iş ortağı Elliott Frieze, dün gece yaptığı açıklamada ”Müthiş bir çalışkan ve yetenekliydi. Harika bir insandı” ifadelerine yer verdi. 

İlginizi Çekebilir:  Helin Palandöken Kimdir? Cinayetin Perde Arkası ve Suçlular

Şeyh Kasimi’nin ölüm haberinden sonra doğduğu Şarika kentinde üç gün yas ilan edildi, bayraklar yarıya indirildi. 

İKİ OĞLU DA İNGİLTERE’DE ÖLDÜ

Kasimi’nin ölümümden sonra diğer oğlunu 24 yaşındayken kaybeden Dr. Sultan bin Muhammed El-Kasimi’ye başsağlığı mesajları yağdı. İngiliz Independent gazetesi Dr. Sultan bin Muhammed El Kasimi’nin 24 yaşında ölen oğlu için yüksek dozda uyuşturucudan öldüğünü, banyosunda yanında şırıngaların bulunduğunu yazmıştı. İki kardeş de İngiltere’de öldü. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce