Bohem Cafe Dekarasyonu Nasıl Olmalı?

Bohem cafeler, belirli bir tarzı olan, geleneksel olamayn bir hayatı benimsemiş, aynı düşüncelere sahip olan insanların, buluşma noktası haline gelmiştir. “Bohem” diyince, akıllara ilk olarak; otantik bir tarz gelir. Bohem cafe dekorasyon, genellikle rahat bir dekorasyona sahip olmalıddır.Bu sebeple fazlasıyla tercih edilir. Bu tarzda bir cafe tasarlatmak isteyenler, rahatlığı ön planda tutmalıdır. Bu tarz cafelerde, alınacak objeler, koltuklar, sandalyeler ve aksesuarların, doğal bir görünümü olması,  oldukça önemli olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Sarıyar Barajı

Bohem Cafe’lerin İç Mimari Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

Malzeme seçimlerinizde, doğal ve orjinal malzemeleri kullanmanız; size bohem bir tarz yaratmak için, ışık tutacaktır. Ayrıca bohem tarz cafe dekorasyonu yaparken; seçtiğiniz renklere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Renk seçimlerinizi de, doğal yapmanız size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu tarz cafeler, dizayn edilirken; fosforlu, parlak ya da fazla dikkat çeken renkler, tercih edilmemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Elbirliği Hisse Ne Demek? Nasıl Alınır?

Bohem tarzı cafelerde, dekorasyon kadar ambiyansda çok  önemlidir. Özellikle de; ışık seçiminiz müşteriler için çok önemli olacaktır. Genel olarak, şuh bir ışık tercih edilir. Bu tarz cafelerde, içerinin  fazla aydınlık olması tercih edilmez. Bohem tarz cafe dekorayonunda, tütsü olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Hoş bir koku, her zaman fazlasıyla tercih edilir ve müşterileri, cafeye davet eden bir nitelik taşır. Aynı zamanda, bu cafelerde; doğru ışığı yakalamak istiyorsanız; sarı ışık ya da ayaklı lambaları tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ampir Üslubu Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Cafe dekorasyon hizmeti almak isterseniz istanbulda bulunan iç mimarlık ofisi www.wawainteriors.com firmasından destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara