Boşanmak İstediği Eşinden 21 Yıl Sonra Gelen İtiraf: Çocuklar Senden Değil

Hürriyet gazetesinden Özge Eğrikar’ın haberine göre İstabul Kağıthane’de yaşayan 45 yaşındaki Necdet Ç.’nin 21 yıllık eşi ve 3 çocuğunun annesi olan İlkay Y., iki sene önce evi terk etti. 


Necdet Ç., eşini eve dönmeye ne kadar çalışsa da ikna edemedi ve çareyi boşanma davasını açmakta buldu. Necdet Ç., çocuklarını görmek istediğinde eşinden hayatının şokunu yaşadı: Necdet Ç., eşinden “neden çocukların velayetini istedin? Çocuklar senden değil ki” cevabını alınca dünyası başına yıkıldı. 


İstanbul Kağıthane’de yaşayan pastacı 45 yaşındaki Necdet Ç.’nin 21 yılık eşi ve 3 çocuğunun annesi İlkay Y., 2 yıl önce evi terk etti. 


Boşanma davasında ise çocukların velayetinin anne İlkay Y.’ye verilmesi kararı çıktı. Mahkeme, çocuklar için Necdet Ç.’nin 600 lira nafaka ödemesine karar verdi. 


Necdet Ç., eşinin sözleri üzerine çocuklarına soy bağının reddi davası açtı. DNA testi sonucunda ise çocukların hiçbirisi Necdet Ç.’den değildi. Necdet Ç. ise eşine 10 bin TL maddi; 500 bin TL manevi tazminat davası açtı. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: