Gündelik Hayat

Brain Test Seviye 21: Lütfen Çocuğu Kurtar Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test, son zamanların en çok oynanan mobil oyunu olarak ön plana çıkıyor. Oyunun en çok tercih edilen yönü ise zeka sınırlarını zorlamaktan ziyade dikkat gerektiren bir oyun olması. Gerçekten de oyunda zekadan ziyade dikkat önemli bir işlev. Hatta bazı soruların cevapları gerçekten de aşırı dikkat gerektirdiğinden oyuncular soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “lütfen çocuğu kurtar” sorusundan söz edeceğiz. 

Seviye 21: Lütfen Çocuğu Kurtar 

Brain Test oyununda seviye 21’de sorulan lütfen çocuğu kurtar sorusu gerçekten de zorlayıcı. Ekranda bir tane köpek, bir tane çocuk, bir tane kürek, iki tane taş bir tane de ağaç görünüyor. Ancak bazı objelerin dikkat dağıtmak için orada olduğunu söyleyebiliriz.

Sorunun Doğru Cevabı: Kürekle Tümseği Kaz 

Evet. Ağacın altında yer alan kürekle ekranın ortasındaki tümseği kazdıktan sonra ortaya bir kemik çıkacak ve çıkan bu kemiği köpeğe verdikten sonra çocuğu da kurtarmış olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyun aslında çok ama çok basit. Sadece ekranda yer alan objelere dikkat etmek, soru cümlelerindeki ifadeleri iyi anlamak ve iyi okumak gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds