Brain Out 159. Seviye ”Roketi Koru ve 15 Saniye Tut” Sorusunun Cevabı Nedir?

Roketi koru ve 15 saniye tut sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan Roketi koru ve 15 saniye tut sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Roketi koru ve 15 saniye tut” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 159. Seviye: Roketi koru ve 15 saniye tut

Oyunda sorulan belki de en saçma sorular arasında yer alan ve belki de bu özelliği ile ilk sıralarda yer alması muhtemel bir soru ile karşınızdayız. Evet, bu soruda çok saçma bir mantık olduğundan ve zeka namına bir şey gerekmediğinden böyle ifadeleri kullandık.

Sorunun Doğru Cevabı

Soru cümlesinde geçen ”Roketi koru ve 15 saniye tut” cümlesinde yer alan ‘koru’ kelimesini alın ve roketin üzerine doğru sürükleyin. Bu hareketle roket saldırılardan kurtarılmış olacak. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan soruların genellikle çoğu böyle saçma sapan sorular. Bunun için özellikle soru cümlesine ve soru cümlesinde geçen kelimelere dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak veya sağa sola döndürmek de önemli bir çözüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: