Gündelik Hayat

Brain Test 271. Seviye ”Bu Kasayı Açmalıyız” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde oldukça popüler hale gelen Brain Test ve benzeri oyunlar özellikle bugünlerde can sıkıntısına birebir. Oyunda sorulan bazı soruların cevapları gerçek anlamda zor olmasından dolayı bazı kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bu kasayı açmalıyız” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test Seviye 271: Bu Kasayı Açmalıyız

Oyunda sorulan bazı soruların cevapları gerçek anlamda zor olabiliyor ki bu seviye de o sorulardan biri ile karşı karşıyayız. Sorunun doğru cevabını bulmak için ekranda yer alan nesne ve ifadelere iyice bakmak yeterli olamayabilir. Detayları ise her zaman önemsemek gerekiyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Kitabı Kaldır

Evet, sorunun doğru cevabı için öncelikle olarak kitabın altına bakmak gerekiyor. Kitabın altında ise bir tane not göreceksiniz. Ancak burada şifre yazmayacak. Notta görüntülenen şifre şeklini alın. En üst butonların tamamı dolu, sonra alt orta ve en alt orta nokta da dolu. Bu da bize şifrenin 1,2,3,5,8 olduğunu gösteriyor. Bu kadar basit.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunun temel prensiplerinden biri soruyu anlamak. Soru cümlesinde yer alan ifade ve kelimeleri doğru anladığınız zaman sorunun doğru cevabını büyük ihtimalle buldunuz demektir. Böylece bu sorularda fazla takılmadan bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds