Brain Out 178. Seviye ”Kartı Kaybet” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kartı kaybet sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan kartı kaybet sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”kartı kaybet” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 178. Seviye: Kartı Kaybet

Oyunda sorulan gerçek anlamda en basit sorular arasında yer alan bu seviyede soruyu tek seferde çözmeniz ilk başta zor görünüyor ama ekrana dikkatli baktığınız zaman başka bir seçeneğiniz olmadığı görülüyor. Bunun için sorunun doğru cevabına geçelim.

Sorunun Doğru Cevabı: Parmağınızla Silin

Evet, sorunun doğru cevabı için ekranda yer alan kartı sanki silgi ile silermiş gibi yaparak silmeye başlayın. Kart ortadan kaybolacaktır. İşte bu kadar kolay ve basit. Daha sonraki bölümlerde görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorularda ilk başta bakmanız gereken yer soru cümlesi ve soru cümlesinde geçen kelime ve kelime oyunlarıdır. Aynı zamanda ekranda yer alan ifade ve nesneler de önemli bir ipucu. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola döndürmek önemli bir çözüm yöntemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: