Brain Out 173. Seviye ”Sütü Sağ” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sütü sağ sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan sütü sağ sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”sütü sağ” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 173. Seviye: Sütü Sağ

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Ofise Geri Dönüp Bu Delilleri Araştıralım'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyunda sorulan en garip sorulardan olan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulabilmek adına normalinden biraz farklı düşünmek gerekiyor. Sorunun cevabı da işte böyle bir mantıkla ancak çözülebilir.

Sorunun Doğru Cevabı

İlk olarak kovayı ineğe birkaç sefer vurun. Daha sonra inek ağlamaya başlayacak ve yandakine vurdukça inek annesini çağırmaya başlayacak. Siz de gelen ineğin altına kovayı koyun ve sağmaya başlayın. İşte bu kadar zor. Şaka şaka işte bu kadar kolay.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 91. Seviye: Davetliler Gelmeden Hazır Olmalıyız Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan soruların genel özelliklerine bakıldığı zaman sorunun doğru cevapları çoğu zaman muğlak ve çözümü zor. Bu yüzden ilk olarak soru cümlesini iyi okumak ve anlamak gerekiyor. İkinci olarak da ekranda yer alan ifadelere ve sembollere de dikkat edin. Son olarak da bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola yatırmak önemli bir çözüm.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 160. Seviye “Lütfen Kapının Kilidini Aç Dışarıda Mahsur Kaldım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce