Brain Out 177. Seviye ”Canavarı Temizle” Sorusunun Cevabı Nedir?

Canavarı temizle sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan canavarı temizle sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”canavarı temizle” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Türkiye’nin Ortasında Ne Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out 177. Seviye: Canavarı Temizle

Oyunda sorulan oldukça basit ve kolay sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için ilk önce soruyu doğru okumak ve ekranda yer alan bazı sembollere iyi dikkat etmek gerekiyor. Daha sonra sorunun doğru cevabını net bir şekilde görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Bu Sorunun Üstündeki Kedi Nerede'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Suyu Büyüt

Ekranın sol tarafında yer alan suyu parmaklarınızla büyütün daha sonra canavarı ortalıktan kaybetmiş olacaksınız. Bu sayede sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Bir sonraki bölümlerde görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 195. Seviye “Ne Kadar da Karamsar Bir Hava” Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyun aslında çok basit. İlk başta soru cümlesinde geçen kelimelere ve kelime oyunlarına dikkat etmeniz gerekecek. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu yan çevirmek ya da sağa sola döndürmek de önemli bir çözüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce