Gündelik Hayat

Brain Out 29. Seviye ”Lütfen Fanı Aç” Sorusunun Cevabı Nedir?

Lütfen fanı aç sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan ‘lütfen fanı aç’ sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”lütfen fanı aç” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 29. Seviye: Lütfen Fanı Aç

Oyundaki en enteresan sorular arasında yer alan bu seviyde sorunun doğru cevabını bulabilmek için esasen fazla düşünmeye ve soru üzerinde fazla kafa yormaya gerek yok. Sorunun doğru cevabını gördüğünü zaman siz de bize hak vereceksiniz.

Sorunun Doğru Cevabı: Kablonun Uçlarına Tıkla

İki parmak ile kesilmiş olan kırmızı kablonun uçlarına doğru dokunun. Bu, size sorunun doğru cevabını getirecek olan hareket olacaktır. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Her defasında oyunda dikkat edilmesi gereken yerleri tekrar tekrar hatırlatmakta fayda var. İlk olarak soru cümlesine dikkat edin zira burası sorunun doğru cevaplarının olduğu yerdir. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, yan çevirmek ya da sağa sola döndürmek çözü olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds