Brain Test 2 ”Çılgın Sedat Bir Helikopterle Kaçmaya Çalışıyor Onu Durdur” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan çılgın Sedat bir helikopterle kaçmaya çalışıyor onu durdur sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosunda sorulan çılgın Sedat bir helikopterle kaçmaya çalışıyor onu durdur sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”çılgın Sedat bir helikopterle kaçmaya çalışıyor onu durdur” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Seray'ın Biraz Daha Cesarete İhtiyacı Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 18: Çılgın Sedat Bir Helikopterle Kaçmaya Çalışıyor Onu Durdur

Oyunda sorulan sorular arasında saçma ancak zevkli sorulardan olan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak adına mantık çerçevesinde düşünmemeniz gerekiyor. Bu nedenle ekranda yapılabilecek en saçma hamleleri yapmanız lazım. Şimdi ekrana bakıyoruz. Bir şeylerin uzayıp helikopterin önüne geçmesi lazım.

İlginizi Çekebilir:  Esnek Çalışma Saatlerine Uygun Ne Demek?

Sorunun Doğru Cevabı: Sağdaki Kuleyi Kaldır

Evet, Çılgın Sedat’ı yakalamak adına sağ tarafta bulunan kuleyi aşağıdan yukarıya olacak şekilde uzatın. Bu sayede helikopter durmuş olacak. Daha sonra da su kulesinin sol ayağına dokunun ve bu sayede su kulesinin helikoptere çarpıp onu devirmesini sağlayın.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 273. Seviye “Hop Kardeşim İlerlesene Ne Duruyorsun” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Çok saöma soruların yanında çok mantıklı soruların da olduğundan söz edebiliriz. Bu nedenle her soruya farklı mantık yürütmeniz gerekiyor. Öte yandan sorularda bazen telefonu sağa sola birkaç kez sallamanız ya da ekrandaki hareketli her nesneye dokunmanız gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara