Gündelik Hayat

Brain Test ”Hepsini Kurtar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en çok oynanan ve indirilen mobil oyunları arasında yer alan Brain Test oyununda bazı kullanıcılar oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”hepsini kurtar” sorusundan söz edeceğiz.

Hepsini Kurtar

Soruda hepsini kurtar yazısı yazıyor. Normalde hepsi veya kurtar kelimelerinden farklılık olması gerekebilirdi ancak bu soruda kelime oyunlarına yer verilmemiş öte yandan ekrandaki başka objeler üzerinden de cevabı bulmak imkansız. Bu yüzden ekranda yere düşmekte olan maceraperestlere odaklanmak gerekiyor.

Sorunun Cevabı: Hepsini Tek Tek Kurtar

Soruda soldan üçüncü olan kişiye tıklayınca diğerleri düşüyor. O yüzden ilk önce hepsini birbirine bağlamak ve daha sonra soldan üçüncü sağdan ikinci olan kişinin üzerine tıklamak gerekiyor. Hepsi el ele tutuştuktan sonra tek bir paraşütle aşağı güvenle inebilirler.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi